Уряд пропонує ввести платний проїзд дорогами для іноземців

Уряд пропонує ввести платний проїзд дорогами для іноземців
Проїзд буде платним для тих іноземців, які в’їжджають в Україну на авто з іноземними номерами Об этом сообщает polemika.in.ua со ссылкой на СМИ.


В Україні планують ввести платний проїзд дорогами для іноземних громадян. Про це сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій під час робочої наради в Миколаєві, повідомляє Укрінформ в середу, 2 жовтня.


За його словами, проїзд буде платним для тих іноземців, які в’їжджають в Україну машинами з іноземними номерами.


«Для іноземців плануємо ввести платний проїзд доріг України. Адже вони не завжди купують акцизи, і виходить не зовсім справедливо до наших автомобілістів, які платять акциз. Наприклад, в Україну заїжджає велика фура з повним баком пального на іноземних номерах, вона проїжджає тисячу кілометрів нашими дорогами і нічого за це не платить. Тому ми будемо планувати певний механізм, і будемо сподіватися, що депутати це підтримають», — сказав Криклій.


Він також додав, що планується з державного бюджету на наступний рік отримати додаткові кошти на ремонт доріг.


«Адже якщо ми хочемо реалізувати амбітну мету — відремонтувати 24 тисячі кілометрів доріг за п’ять років, то, крім дорожнього фонду, повинні отримати ще й кошти із загального фонду. Ресурси для цього є», — наголосив міністр.Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/uryad-proponuje-vvesti-platniy-projizd-dorogami-dlya-inozemciv-629654.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя